Žaluzie

Získejte s námi nový pohled na ochranu před sluncem prostřednictvím nejnovějších trendů, moderní techniky a nadčasové estetiky.

Naše produkty

Fotogalerie produktů

Kontakty

Kokory 203, Kokory, Olomouc

Kvalita za dobrou cenu je hlavní pilíř, na kterém stavíme základy firmy. Vyhovět zákazníkovi je prvořadé. Spolehlivě vyměnit / opravit vše potřebné je to, na čem nám záleží.

Zajistíme Vám veškerý servis stínící techniky včetně montáže a oprav.

S naší pomocí si dokážete doslova hrát se světlem a stíny ve Vašem obydlí!

Žaluzie Kluka Vám nabízí služby těch nejzkušenějších odborníků s dlouholetou praxí v oboru stínící techniky, kteří jsou specialisti od plánování projektu, konzultace, výběru produktů přes zaměření, výrobu, expedici až po konečnou instalaci a předání stínící techniky.

Svěřte se nám! A společně vytvoříme přesně to co potřebujete s přidanou hodnotou estetiky a designu. Není nad příjemné prostředí, které Vás neobtěžuje, a přesto účinně chránění před sluncem, hmyzem a dalšími nežádoucími vlivy.

Jedním z našich základních cílů, je vždy spokojený zákazník. Sázíme na kvalitní produkty a materiály, rychlé dodání a precizní servis.

Kde nás najdete?

Naše hlavní lokalita působnosti je Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Prostějov, Velká Bystřice, Kojetín, Hranice, Šternberk, Litovel nebo Uničov.

Pojďme do toho!

Osobně Vám zaručujeme profesionální přístup, kvalitně odvedenou práci, prověřenou a osvědčenou stínicí techniku a zaručujeme že vše proběhne tak, jak si přejete.