Roleta pod omítku

Roleta pod omítku je typ rolety, která je skryta pod fasádou budovy. Její schránka je vyrobena z kovu nebo plastu a je namontována do okenního otvoru.

Naše produkty

Fotogalerie produktů

Kontakty

Kokory 203, Kokory, Olomouc

Roleta pod omítku je na rozdíl od dodatečně montované rolety schránka uzpůsobena tak, že je skryta pod fasádou. Viditelné zůstanou jen lamely, vodicí lišty a vodorovná revizní klapka pro vstup do schránky, díky které se případné opravy obejdou bez demontáže rolety a poškození fasády.

Schránku ve zdi nad okenním otvorem můžeme zakrýt zateplovacím fasádním systémem nebo omítkou. Na přání je možné skrýt i vodicí lišty, jedná se o tzv. zasekání.

 Rolety pod omítku jsou vhodné především do novostaveb nebo pro rekonstruované objekty, kde se s roletami počítá již při plánování stavby a kde se použijí roletové překlady.

Roleta pod omítku má také svoje nesporné výhodyestetický vzhled, účinné stínění a zvukovou izolaci.

Venkovní roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Tím se šetří paliva a energetické zdroje. Proto se snižuje zatížení životního prostředí a spoří se suroviny pro příští generace.

Rolety pod omítku montujeme a dodáváme nejčastěji pro města na Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Prostějov, Velká Bystřice, Kojetín, Hranice, Šternberk, Litovel nebo Uničov.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi Vám poradíme jak s výběrem materiálu, tak celkově s nejlepší variantou žaluzie pro Vás.