Sítě proti hmyzu

Zabraňte jednou provždy poletavé havěti!

Naše produkty

Fotogalerie produktů

Kontakty

Kokory 203, Kokory, Olomouc

Sítě proti hmyzu do oken či do dveří zabrání nezvaným hostům. Dejte navždy sbohem otravným muškám či komárům. Vyberte si z řady variant a mějte klidně okno či dveře otevřené při teplých letních večerech.

Sítě proti hmyzu zabrání vniknutí komárů, much či včel do interiéru

Sítě proti hmyzu instalujeme jak do oken, tak do dveří.

Sítě proti hmyzu umíme dodat jak v pevné, tak posuvné variantě. Posuvná varianta je příjemná na ovládání. Pevná je pro změnu nejoblíbenějším typem na trhu.

Instalujeme několik druhů sítí proti hmyzu:

  • pevné okenní sítě – rámy sítí jsou s válcovaného hliníku. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna je velice odolná klimatickým podmínkám Sítě se fixují do oken pomocí otočných háčku (žádné vrtání).
  • dveřní sítě – ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z válcovaného hliníkového profilu 50mm x 20mm. Dveře jsou opatřeny samozavíratelnými panty. Lze doplnit středovou nebo okopovou lištou.
  • rolovací sítě – Tam kde máte truhlíky s rostlinami je nejlepším řešením rolovací síť kdykoliv můžete stáhnout a vytáhnout síť. Celá konstrukce je tvořena z hliníkového profilu. Dodává se v bílé a hnědé barvě. Lze použít i jako síť na střešní okno.

Sítě proti hmyzu nebrání nijak ve výhledu ven, zpříjemní váš den, noční spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti.

Domov by přeci měl být místem k odpočinku a relaxaci. Bezpečným útočištěm. Nikdo nechce trávit večery pobíháním po bytě s nějakým sprejem nebo utěrkou a lovem komárů a much. Proto jsou tu sítě do oken proti hmyzu!

Naše žaluzie a rolety je NAŠE VÁŠEŇ a VAŠE RADOST.

Sítě proti hmyzu instalujeme/montujeme nejčastěji v městech a jejich okolí: Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Prostějov, Velká Bystřice, Kojetín, Hranice, Šternberk, Litovel nebo Uničov.

Kontaktujte nás a my přijedeme odborně nainstalovat sítě proti hmyzu!