Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším typem venkovního zastínění oken u domů a bytů.

Naše produkty

Fotogalerie produktů

Kontakty

Kokory 203, Kokory, Olomouc

S předokenními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí pro rodiny.

Venkovní žaluzie Vám ročně ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady nezdravé klimatizace. Naší nejlepší, a přitom cenově dostupnou žaluzií je venkovní žaluzie Z-90 Noval s dokonalým dovíráním lamel.

Venkovní žaluzie C-80 s vedením ve vodících lištách s lamelou ve tvaru C (o šířce 80 mm) jsou elegantním a vysoce funkčním prvkem stínící techniky, který dokáže odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru.

Venkovní žaluzie S-90 s vedením ve vodících lištách umožňuje plynule regulovat intenzitu světla v interiéru a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru. Lamela ve tvaru S o šířce 90 mm se zaválcovaným těsněním zaručuje bezhlučný chod žaluzie a má navíc schopnost výrazně zatemnit interiér. Jedná se o nejpevnější typ žaluzií.

Venkovní žaluzie s vedením ve vodících lištách mají větší odolnost v silném větru a menší hlučnost než žaluzie s vedením na lanku.

Naše lokalita pro montáže venkovní žaluzie je Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Prostějov, Velká Bystřice, Kojetín, Hranice, Šternberk, Litovel nebo Uničov.

Rádi pro Vás namontujeme jakékoliv druhy venkovní žaluzie.